שירותים נוספים

מעבר להשמה שהיא ליבת ההתמחות שלנו, יש לנו שירותים נוספים אשר מתמקדים בתחום ההשמה בפרט ובעולם התעסוקה בכלל: איתור אקטיבי (SEARCH), הכנה לראיונות, הדרכה בכתיבת קורות חיים ,פיתוח וליווי מנהלים בארגונים, אימון אישי למעברי קריירה.
השירותים ניתנים ע"י בעלי מקצוע עתירי ניסיון בתחומם.
איתור אקטיבי באמצעות SEARCH מובנה
כלי מתודי שמאפשר להגיע למירב המועמדים הרלוונטים גם אם אינם בחיפוש פעיל אחר משרה וכמו כן לשקף מצב שוק קיים ככלי תומך החלטות. יש לנו ניסיון רב באיתור אקטיבי לעולמות תוכן שונים ולתפקידים במדרגים שונים. זהו תהליך מתודולוגי עם תוצאות מוכחות.
"Intend" - חשיבה אחרת לצעד הבא
פיתוח וליווי מנהלים בתוך הארגונים לפי מודל ייחודי, שפותח ע"י אורית שיבר ונורית לוי, הממוקד בשיפור יכולות וכישורי המנהל, עם דגש על הגדרת מטרות, הקשורות לביצועי הארגון.
לפרטים נוספים

אופ"ק חדש –אימון ופיתוח קריירה
שירות אימון אישי למועמדים. אימון אישי למעברי קריירה - מסלול של עבודה "אחד על אחד" שמטרתו מיקוד וניהול אפקטיבי של המעבר לתפקיד הבא.
לפרטים נוספים
הכנה לראיונות
פגישה (או שתיים) עם מראיין מקצועי ומנוסה על מנת למקסם את הפרזנטציה האישית של כל מועמד ולהבליט את הדגשים הנכונים ביותר למועמד כדי ליצור "תדמית מנצחת".

כתיבת קורות חיים
סיוע בכתיבה נכונה של קו"ח.
מאילו מכשולים יש להמנע בראיונות תעסוקתיים?
הראיון האישיותי – תעסוקתי היה ונותר כלי המיון הנפוץ ביותר בארגונים בתהליכי גיוס עובדים. למרות זאת, במקרים רבים השימוש בראיון אינו ממצה את הפוטנציאל של הכלי ומחקרים מראים שישנן מס' שאלות...
לקרוא את ההמשך